Albert Ramberg Strand, lærling, tømrerlærling

Albert R. Strand

Tømrerlærling

ring-grønn.svg  411 95 929

epost-grønn.svg  Albert@faaness.no

Bastian Faaness daglig leder Faaness Entreprenør

Bastian Faaness

Daglig leder / Byggeleder

ring-grønn.svg  951 88 495 

epost-grønn.svg  Bastian@faaness.no

Christina Moe Tømrerlærling Faaness Entreprenør AS

Christina Moe

Tømrer

ring-grønn.svg 407 30 254

epost-grønn.svg Christina@faaness.no

Espen Solem tømrer Faaness Entreprenør AS snekker

Espen Solem

Tømrer

ring-grønn.svg 482 47 805

epost-grønn.svg  Espen@faaness.no

Hans Sætran Tømrer Snekker Byggeleder Faaness Entreprenør AS

Hans Sætran

Tømrer / Byggeleder

ring-grønn.svg  986 82 650

epost-grønn.svg  Hans@faaness.no

Håkon Bergheim Faaness Entreprenør AS tømrer Byggeleder snekker

Håkon Bergheim

Tømrer / Byggeleder

ring-grønn.svg 922 73 011

epost-grønn.svg Håkon@faaness.no

Redusert Håkon L (1).jpg

Håkon Larssen

Tømrer

ring-grønn.svg  912 49 586

epost-grønn.svg  Hakon.larssen@faaness.no

Redusert Ingvild (1).jpg

Ingvild Winsnes Flølo

Administrativ leder

ring-grønn.svg  959 46 670

epost-grønn.svg  Ingvild@faaness.no

Iver Remetun Breen, tømrer, Faaness Entreprenør AS

Iver Remetun Breen

Tømrer

ring-grønn.svg  960 10 989

epost-grønn.svg  Iver@faaness.no

person-uten-bilde.jpg

Joakim Myrseth

Hjelpearbeider

epost-grønn.svgJoakim@faaness.no

ring-grønn.svg 97681901

Johannes Nikolai Ærø, tømrer, Faaness Entreprenør AS

Johannes Nicolai Ærø

Tømrer

ring-grønn.svg  934 25 925

Morten Stavnesli Stavnesli Byggservice Tømrer Faaness Entreprenør As

Morten Stavnesli

Tømrer

ring-grønn.svg 414 69 166

epost-grønn.svg Stavneslibs@outlook.com

Radek Svoboda tømrer tømrerbas snekker Faaness Entreprenør AS

Radek Svoboda

Tømrer

ring-grønn.svg  463 87 608

epost-grønn.svg  Radek@faaness.no

Ragnar Selvåg Tømrer Faaness Entreprenør AS

Ragnar Selvåg

Tømrer

ring-grønn.svg 918 13 513

epost-grønn.svg Ragnar@faaness.no

Sindre Ingvar Rusten Tømrer Faaness Entreprenør AS Snekker

Sindre Ingvar Rusten

Tømrer

ring-grønn.svg  922 51 452

epost-grønn.svg  Sindre@faaness.no

_5MK4561 (1).jpg

Stanislav Klinchev

Tømrer

ring-grønn.svg 998 99 358

epost-grønn.svg Stanislav@faaness.no

Storm Breen Johnsen Hjelpearbeider Faaness Entreprenør AS

Storm Breen Johnsen

Hjelpearbeider

person-uten-bilde.jpg

Sergiy Rudomotov

Hjelpearbeider